kgrjlhkfjldka

Пішов з життя Михайло Шахов!

08.08.2018

Сьогодні борцівський світ втратив бронзового призера Мельбурнської Олімпіади, багаторазового чемпіона СРСР,  - Михайла Шахова.

Михайло Афанасієвич був непересічним борцем, окрім здобутків на міжнародній арені, він 15 разів ставав чемпіоном УСРСР, а поза межами борцівського килима він ставав чемпіоном СРСР по самбо. Та завершивши професійну кар'єру він не пішов з килима, навпаки став проводити в залі ще більше часу, аби підготувати гідну зміну. Михайло Шахов стояв у витоків створення борцівської візитівки України -  Київського Міжнародного турніру. Але на турнірі він був не лише почесним гостем, він був в першу чергу тренером і виконував роль секунданта для своїх учнів. 

До Михайла Шахова йшли за порадою, не лише борці, а й тренера. Він завжди був відвертим та прямолінійним, і завжди з радістю ділився своїм досвідом та знаннями. Його дружнього плеча та вчительської підтримки буде не вистачати всім нам.

Асоціація спортивної боротьби України та вся борцівська спільнота глибоко сумують з приводу втрати видатного спортсмена, надійного наставника та щирого друга. 

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Михайла Афанасієвича.

Сумуємо та пам'ятаємо!