9786546

Малюк зібрав друзів

05.06.2018

1 червня в смт. Рокитне  на Рівненщині пройшли  змагання  традиційного Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби, присвяченого Дню захисту дітей.

В цей день борцівські килими, як і годиться були покладені на площі біля райдержадміністрації. 

В змаганнях взяло участь більше 122 юнаки, які представляли Рівненську, Тернопільську, Донецьку, Житомирську та Хмельницьку області України.

На відкритті турніру його учасників вітали: голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, голова Рокитнівської районної ради Анатолій Кінчур та видатні українські борці: майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату світу, багаторазовий призер чемпіонатів Європи Михайло Кушнір, були присутні начальники відділів освіти та з питань молоді та спорту Рокитнівської райдержадміністрації Михайло Кузьмич та Леонід Федорович, всі заступники голів райдержадміністрації та райради та начальники відділів та управлінь.

Юні спортсмени показали безкомпромісну боротьбу, в якій здобували яскраві перемоги! Глядачі вболівали краще чим на футболі! Серед найпалкіших вболівальників були сестрички, мами та бабусі юних борців.

9876564342254

Тренери, судді, глядачі та учасники позитивно оцінили рівень та яскравість проведення змагань.

Чемпіона України Романа Кулаківського з Малина було названо «Кращим борцем змагань»!

За проявлений чоловічий характер та волю до перемоги в борцівських поєдинках було нагороджено рокитнівчанина  Віталія Марковеця, який  виступаючи ваговій категорії до 44 кілограмів виборов третє місце. Віталій проявив у поєдинках таку жагу до перемоги та чоловічий характер, що судді віддали йому цей приз.

Кращим тренером змагань названо Владислава Білоуса з житомирського міста Коростень, який підготував трьох чемпіонів змагань!

По закінченню змагань стоячи на п’єдесталі всі переможці та призери отримали завойовані в чесній боротьбі  нагороди.

 Турнір пройшов за підтримки відділення Національного Олімпійського Комітету України в Рівненській області (голова – Микола Петренчук)

Головний секретар Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби «Малюк-2018» суддя національної категорії Іван Парчук (Рокитне)