egaz1 5af9aa47e20c3

На "Чорному морі" знову виявили кращих

14.05.2018

12 травня в спортивному комплексі Одеської юридичної академії пройшов Всеукраїнський відкритий турнір з вільної боротьби «Чорне Море 2018».

В доданих файлах -повні результати змагань

У змаганнях взяли участь близько 150 спортсменів з усіх куточків України, Республіки Молдова, Російської Федерації та Великобританії. Турнір проходив за новими затвердженим правилам UWW серед чоловіків в десяти вагових категоріях від 57 до 125 кг.

В ході змагань участь взяли такі відомі борці, які добивалися результатів на українській і міжнародній арені як: Олександр Хоцяновський, Андрій Власов, Чебан Микола (Молдова), Бекхан Гойгереев (Росія), Перепелиця Андрій (Молдова), Шуптар Василь, Гуцуляк Роман, Несвятіпаска Дмитро та інші.

Організатором заходу виступила Одеська обласна федерація вільної боротьби на чолі з президентом федерації Бесланом Туштаровим. Підтримку і допомогу в організації міжнародного турніру з вільної боротьби надав Концерн ЕГАЗ, чим суттєво посприяв підготовці і проведенню змагань.

Завершився турнір нагородженням кращих спортсменів в різних вагових категоріях. Відзначимо, турнір «Чорне море» вже протягом тринадцяти років проводиться в Одесі та є майстерним. Перемога в своїй ваговій категорії дає українським борцям право претендувати на звання «Майстра спорту України».

Джерело: https://www.048.ua

egaz3 5af9aaa927a19egaz2 5af9aa868e2f9