UWW graphic hs com

UWW запроваджує рейтингову систему!

25.12.2017

Вчора Об'єднаний світ боротьби оприлюднив всі подробиці нової рейтингової системи, яка вступає в силу з 2018 року!

«Борцовське співтовариство заслуговує чіткої рейтингової системи для кращих спортсменів», - сказав президент United World Wrestling Ненад Лаловіч. «Рейтинги полегшують нашим уболівальникам, спортсменам і тренерам розуміння впливу кожного турніру і чемпіонату. Це абсолютно нове для нашого спорту».

Відповідно до нової системи, яка в 2018 році буде застосована в режимі тестування, ранжування спортсменів буде проводитися за результатами, показаним на чемпіонатах світу і континентів, а також на чотирьох турнірах в кожному із стилів боротьби. При нарахуванні рейтингових очок поряд з зайнятим місцем буде враховуватися кількість учасників у ваговій категорії. У кожній вазі господарі турнірів мають право виставляти трьох учасників.

Наприклад, переможець чемпіонату світу в категорії, в якій виступали 40 учасників, отримає 65 рейтингових очок (25 + 40).

Бали присуджуються конкретним спортсменам, а не країнам. Якщо, наприклад, борець заробив бали в різних категоріях, то вони не підсумовуються. Рейтинг буде використаний для посіву при жеребкуванні учасників чемпіонату світу в Будапешті.

Перший рейтинг буде опублікований 1 березня 2018 року на сайті UWW.

rank2rank

* Якщо в ваговій категорії тільки одна бронзова медаль (наприклад, Nordic System), спортсмен, який посів четверте місце, отримає 12 очок на чемпіонатах світу або Олімпійських іграх, 7 очок на континентальних чемпіонатах і 3 очка на рейтингових турнірах UWW.

** Якщо вагова категорія має лише п'яте місце (наприклад, після допінгового випадку), спортсмен, який посів шосте місце, отримає 9 очок на чемпіонатах світу або Олімпійських іграх, 5 очок в континентальних чемпіонатах і 1 очко в рейтингових турнірах UWW

Рейтингові турніри

Вільна боротьба
Меморіал Івана Яригіна (Росія, Красноярськ) - січень
Гран-прі «Вахтанг Балавадзе» (Грузія, Тбілісі) - червень
Гран-прі Південної Африки (Південна Африка) - липень
Гран-прі «Олександр Медведь» (Білорусь, Мінськ) - вересень

Жіноча боротьба
«Кліппан леді опен» (Швеція, Кліппан) - лютий
«Монголія опен» (Улан-Батор) - червень
«Чайна опен» (Китай, Веньчжоу) - червень
«Open Poland» (Польща, Варшава) - вересень

  Греко-римська боротьба
«Кубок Тахті» (Іран, Махшехр) - січень
«Гранма - Сьєра Пелада» (Куба, Гавана) - лютий
Гран-прі Угорщини (Угорщина, Дьйор) - червень
Меморіал Вехбі Емре (Туреччина, Стамбул) - липень