CVV 8816 01

Турнір на призи Олександра Медведя - Результати

29.11.2017

Вашій увазі результати традиційного турніру на батьківщині видатного борця

25 та 26 листопада в місті Біла Церква  відбувся XV Міжнародний турнір з вільної боротьби серед юніорів на призи триразового олімпійського чемпіона Олександра Медведя, присвячений 80-річчю від дня народження.

DSCN8688
Цього року у 15-му  турнірі з вільної боротьби взяли участь понад сто борців з 20 областей України, а також Ізраїлю і Білорусі. Київську область представляли спортсмени 30 спортсменів з міст Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Богуслав, Здвижівка та Українки.

Під час урочистого відкриття турніру було багато поважних гостей: генеральний секретар Асоціації боротьби України Діна Харенко, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Київської ОДА Сергій Тимофєєв, голова Київського відділення Національного олімпійського комітету України Іван Куроченко, а також представники влади Білої Церкви та імениті борці нашої держави (Григорій Данько, Олександр Швець, Микола Шутенко та ін). Під час привітання учасників та гостей турніру Сергій Тимофєєв ще вручив посвідчення майстра спорту України Анні Мазуркевич. Але жаль, цього разу Олександр Васильович Медвідь не зміг приїхати на турнір(по стану здоров’я), але делегував членів своєї родини.

DSCN8685
На турнірі також була презентована книга про Олександра Медведя «Спортивна легенда ХХ століття» приурочена 80-ій річниці від дня народження триразового олімпійського чемпіона (автори Іван Куроченко та Ігор Малинський) .

DSCN8676

Головним суддею змагань виступає Валерій Падалець, суддя національної категорії міста Біла Церква, директор ДЮСШ «Богатир» та старший тренер Київської області з вільної боротьби.
Взагалі турнір вийшов дуже цікавим і сильним по складу учасників в деяких вагових категоріях за перемогу боролося понад 20 спортсменів.

Джерело: http://bc-sport.com.ua/