59b118586f044

Вітаємо з Днем фізкультури та спорту!

09.09.2017

Шановні спортсмени, тренери та всі фахівці галузі фізичної культури!

Асоціація спортивної боротьби вітає вас із професійним святом – Днем фізичної культури та спорту України.

Це свято не тільки професійних спортсменів та тренерів, це свято всіх, хто підтримує здоровий спосіб життя, хто прагне до фізичного та духовного розвитку, адже спорт загартовує не тільки тіло, а й дух, забезпечує гармонійних розвиток людини як особистості. 

Українська держава виховала багато відомих світу спортсменів. Кожна спортивна перемога створює міцну основу патріотичного виховання дітей та молоді, закладає надійний фундамент визнання Україні у світі, зміцнює її авторитет. Адже коли на переможному п'єдесталі стоять українські спортсмени та звучить Гімн України, то відчуття гордості за рідну державу переповнює серця усіх українців. Перемога кожного українського спортсмена – це перемога всього українського народу.

У день професійного свята прийміть найщиріші побажання здоров’я, сили, легких спортивних та життєвих перемог, успіхів у всіх починаннях. Нехай вірними супутниками на нелегкій спортивній дорозі буде удача, мужність та відданість обраній справі, а ваша наполеглива праця, терпіння та завзятість допомагають підкорювати нові спортивні висоти.