43748272 10160834529715167 7982071963700953088 n

Ще дві бронзи в українок

25.10.2018

 Дві бронзові нагороди здобули наші дівчата в останній день на чемпіонаті світу

50 КГ

Оксана Лівач здобула бронзу чемпіонату світу! В першій сутичці Окана впевнено здолала канадську борчиню Джесіку МакДональд, чотириразову чемпіонку Панамериканського чемпіонату, володарку золота та двох бронзових нагород чемпіонату світу! Наступною поступилась спортсменка з Казахстану - бронзова призерка Європейських Ігор Валентина Брік. В чвертьфіналі українка перемогла монгольську борчиню, що є володаркою срібла та бронзи чемпіонату Азії. 

Але в півфіналі Оксана поступилась чемпіонці світу серед дорослих та юніорів, чемпіонці Азії Ю Сусакі

Проте в бронзовому фіалі Оксана виклалась наповну, хоча простою суперницю назвати складно - Ріту Ріту з Індії - двічі чемпіонка чемпіонату Співдружності та срібна призерка чемпіонату світу U23.

62 кг

Юлія Ткач а шляху до бронзового фіналу здолала німецьку борчиню бронзову призерку U23 Луїзу Немеш, потім дворазову чемпіонку Європи та володарку двох бронзових нагород чемпіонату світу Йохану Матссон зі Швеції. Проте в півфіналі лише одного балу не вистачило Юлі для перемоги над темною лошадкою змагань - японкою Юкако Кавай.

В бронзовому фіналі на Юлю чекала справді небезпечна суперниця - господиня килима Маріана Састін - чемпіонка світу та Європейських Ігор, багаторазова призерка чемпіонатів Європи та світу. Але Ткач не звикла повертатись з чемпіонату світу з порожніми руками і вирвала бронзову медаль!

Вітаємо спортсменок та тренерів!