f57de6706c062df71c6c632683ba5830 main

НОК України та UWW обговорили питання підготовки до чемпіонату Європи серед кадетів

05.03.2018

В ході робочого візиту керівництва UWW до Києва Ненад Лалович відвідав Національний Олімпійський Комітет

Сьогодні в Олімпійську домівку завітали почесні гості - член Міжнародного Олімпійського Комітету, президент Міжнародної федерації боротьби «Об’єднаний світ боротьби» (UWW) Ненад Лалович, віце-президент UWW, президент Європейської федерації боротьби (UWW-Eu) Цено Ценов, технічний директор змагань UWW Раміль Ахмадов, а також керівництво Асоціації спортивної боротьби України.

Гостей зустрів віце-президент Національного олімпійського комітету України Равіль Сафіуллін.

Головною темою зустрічі стало обговорення організаційних питань щодо підготовки та проведення чемпіонату Європи з греко-римської, вільної та жіночої боротьби, який відбудеться в київському Палаці Спорту з 25 квітня по 4 травня 2018 року.

Під час бесіди Равіль Сафіуллін відзначив, що Олімпійський комітет України всіляко підтримує цю гарну ініціативу, наголосивши на важливості проведення подібних міжнародних змагань в Україні, що гарно впливає на подальших розвиток спортивної інфраструктури, популяризації олімпійського руху та імідж нашої країни в світі.

«Нещодавно в Києві відбувся вже 22-й традиційний міжнародний турнір з боротьби. Він зібрав 38 країн і понад 700 учасників. За оцінкою міжнародних експертів рівень його проведення був визнаний дуже високим», - відзначив Равіль Сафіуллін, звернувшись з проханням до керівників світової боротьби щодо можливого надання турніру статусу рейтингового змагання до Олімпійських ігор.

Віце-президент НОК також наголосив на тому, що є повне порозуміння і тісна співпраця з Асоціацією спортивної боротьби.

«Ми повністю впевнені в тому, що чемпіонат буде організований і проведений на найвищому рівні. Ми тут не для того, щоб перевіряти, а засвідчити свою впевненість й готовність до подальшої співпраці з Національним олімпійським комітетом України на чолі з Сергієм Бубкою», - зазначив Ненад Лалович.

Відзначимо, цей чемпіонат стане єдиним етапом відбору борців на ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри, які восени прийматиме Буенос-Айрес (Аргентина).

Джерело: http://noc-ukr.org