Календар 2017

січень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
нд, 01 - нд, 15 Indian Pro League Індія
  • Вільна та жіноча
вт, 17 - сб, 21 Мiжнародний турнір Takhti Cup Іран
  • Вільна боротьба
чт, 19 - сб, 21 Відкритий всеукраїнський турнір ЗТ УРСР Л.О.Дуная з вільної боротьби серед кадетів та кадеток (2000-2001 рр.н.) (ІV ранг) Харків
  • Вільна та жіноча
чт, 26 - пн, 30 Міжнародний турнір "Paris Tournament" (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) Франція
  • Вільна та жіноча

лютий

Дати Назва Місце Стилі Додатково
ср, 01 - нд, 05 Міжнародний турнір "Flatz Open" серед дорослих, юніорів та юнаків (чоловіки, жінки) (ІІ ранг) Австрія
  • Вільна та жіноча
пт, 03 - сб, 04 Відкритий всеукраїнський турнір серед юніорів та юніорок (1997-99р.н.) та юнаків та дівчат (2000-2002 рр.н.) (ІV ранг) Кривий Ріг
  • Вільна та жіноча
сб, 04 - нд, 05 Всеукраїнський турнір "Колізей" з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (2002-2003 рр.н.) (ІV ранг) Харків
  • Вільна та жіноча
вт, 07 - пт, 10 Чемпіонат України серед чоловіків та жінок до 23 років (ІІІ ранг) Хмельницький
  • Вільна та жіноча
вт, 14 - сб, 18 Кубок світу серед чоловіків (ІІ ранг) Іран
  • Вільна боротьба
ср, 15 - пн, 20 Міжнародний турнір "Klippan Lady Open" серед жінок, юніорок (ІІ ранг) Швеція
  • Жіноча боротьба
чт, 16 - сб, 18 Відкритий Всеукраїнський турнір "Наші надії" з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (2000-2002 рр.н.) (ІV ранг) Херсон
  • Вільна та жіноча
ср, 22 - пн, 27 Міжнародний турнір "Petko Sirakov & Ivan Iliev" серед юніорів та юніорок (ІІ ранг) Болгарія
  • Вільна та жіноча
чт, 23 - пн, 27 Міжнародний турнір "V. Freidenfelds Cup" (юніори., юніорки) (ІІ ранг) Латвія
  • Вільна та жіноча
пт, 24 - нд, 26 Відкритий Всеукраїнський турнір І.Шемякіна серед юнаків та дівчат (2000-2001 рр.н.) (ІV ранг) Полтава
  • Вільна та жіноча
вт, 28 - нд, 05 Міжнародний турнір UWW з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам (ІІ ранг) Київ
  • Вільна боротьба
  • Жіноча боротьба
  • Греко-римська бороть

березень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
чт, 02 - пн, 06 Кубок світу серед жінок (ІІ ранг)
  • Жіноча боротьба
ср, 08 - пн, 13 Міжнародний турнір "Yasar Dogu" (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) Туреччина
  • Вільна та жіноча
пт, 10 - нд, 12 Всеукраїнський турнір О.Оніщука (юніори 1997-1999 рр.н., жінки) (ІІІ-IV ранг) Хмельницький
  • Вільна та жіноча
чт, 16 - пт, 17 Відкритий всеукраїнський турнір О. Саакяна серед чоловіків (ІІI ранг) Харків
  • Вільна боротьба
чт, 23 - сб, 25 Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам'яті МСМК, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігора Первачука (юнаки, дівчата 2002-2004 рр.н.) (ІV ранг) Львів
  • Вільна боротьба
нд, 26 - пн, 03 Чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок до 23 років (ІІ ранг) Угорщина
  • Вільна боротьба
  • Жіноча боротьба
  • Греко-римська
вт, 28 - чт, 30 Всеукраїнський турнір присвячений видатним тренерам і спортсменам (юнаки та дівчата) (2000-2001 рр.н.) (ІV ранг) Ковель
  • Вільна та жіноча

квітень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
вт, 04 - чт, 06 Всеукраїнський турнір "Олімпійські надії" серед юнаків і дівчат (2000-2001 рр.н.) (ІV ранг) Біла Церква
  • Вільна та жіноча
ср, 05 - пт, 07 Відкритий всеукраїнський турнір "Юний динамівець" серед юнаків та дівчат 2000-2002 р.н. (ІІI ранг) Харків
  • Вільна та жіноча
ср, 05 - пн, 10 Міжнародний турнір "Dan Kolov & Nikola Petrov" (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) Болгарія
  • Вільна та жіноча
чт, 06 - нд, 09 Чемпіонат України серед юніорів та юніорок (1997-99 р.н.) (ІІІ ранг) Івано-Франківськ
  • Вільна та жіноча
ср, 12 - пт, 14 Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Кубок Мелітополя" (чоловіки та жінки) (ІІІ ранг) Мелітополь
  • Вільна та жіноча
ср, 12 - пт, 14 VII Всеукраїнський турнір пам'яті видатних ветеранів-борців Дніпропетровщини серед юнаків (2002-2003 рр.н.) (ІV ранг) Дніпро
  • Вільна боротьба
ср, 12 - вт, 18 Міжнародний турнір Кубок Федерації Азербайджану з вільної боротьби (юніори, кадети) (ІІ ранг) Азербайджан
  • Вільна боротьба
пт, 14 - нд, 16 Кубок України з вільної боротьби серед ветеранів (ІV ранг) За призначенням
  • Вільна боротьба
вт, 18 - чт, 20 Міжнародний турнір "Yadegar Imam Cup" серед юнаків (ІІ ранг) Іран
  • Вільна боротьба
вт, 18 - чт, 20 Всеукраїнський турнір МС СССР С.А.Сітайло серед юнаків та дівчат 2002-2004 рр.н. у м.Новоград-Волинський (ІV ранг) Новоград-Волинський
  • Вільна та жіноча
пт, 21 - нд, 23 Всеукраїнський турнір, присвячений ветеранам "Боротьба Прикарпаття" (2000-2002 рр.н.) (ІV ранг) Івано-Франківськ
  • Вільна боротьба

травень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
пн, 01 - пн, 08 Чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) Сербія
  • Вільна боротьба
вт, 02 - нд, 07 Міжнародний турнір "Кубок Нахичевань" серед юніорів (ІІ ранг) Азербайджан
  • Вільна боротьба
пт, 05 - сб, 06 Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Чорне море" (ІІI ранг) Одеса
  • Вільна боротьба
пт, 05 - нд, 07 XVII Всеукраїнський турнір "Кубок Токмака" присвячений Дню Перемоги з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (2002-2004 рр.н.) (ІV ранг) Токмак
  • Вільна та жіноча
ср, 10 - нд, 14 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (2000-2001 р.н.) (ІV ранг) Чернівці
  • Вільна та жіноча
ср, 10 - пн, 15 Міжнародний турнір "S. Rusu, Ioan W. Popovici and G. Berceanu, V. Iorga" серед юніорів і юніорок (ІІ ранг) Румунія
  • Вільна та жіноча
вт, 16 - пт, 19 Міжнародний турнір "Відкритий чемпіонат Австрії" (жінки, дівчата) (ІІ ранг) Австрія
  • Жіноча боротьба
ср, 17 - пн, 22 Міжнародний турнір "Champions" серед юніорів та юніорок (ІІ ранг) Туреччина
  • Вільна та жіноча
пт, 19 - чт, 25 Міжнародний турнір Алі Алієва серед чоловіків (ІІ ранг) Росія
  • Вільна боротьба
ср, 24 - нд, 28 Міжнародний турнір "Nordhagen Classic" (жінки та чоловіки до 23 років, юніори та юніорки) (ІІ ранг) Канада
  • Вільна та жіноча
чт, 25 - нд, 28 Міжнародний турнір UWW "Sassari City Matteo Pellicone Memorial" (жінки та чоловіки) (ІІ ранг) Італія
  • Вільна та жіноча

червень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
чт, 01 - пн, 05 Міжнародний турнір UWW "Grand Prix of Germany" (жінки, юніорки, дівчата) (ІІ ранг) Німеччина
  • Жіноча боротьба
вт, 06 - чт, 08 Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат (ІV ранг) Львів
  • Вільна та жіноча
вт, 06 - пт, 09 Чемпіонат України серед чоловіків та жінок (ІІІ ранг) Житомир
  • Вільна та жіноча
чт, 08 - вт, 13 Міжнародний турнір "Grand Prix of Tbilisi" серед чоловіків (ІІ ранг) Грузія
  • Вільна боротьба
пн, 12 - чт, 15 Міжнародний турнір "Леді Опен" жінки, юніорки (ІІ ранг) Австрія
  • Жіноча боротьба
сб, 17 - нд, 18 Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат, присвячений пам"яті заслуженого тренера України Шматка Ю.Ф. м.Ржищів (ІV ранг) Київська область
  • Вільна боротьба
вт, 27 - нд, 02 Чемпіонат Європи серед юніорів та юніорок (ІІ ранг) Німеччина
  • Вільна та жіноча
чт, 29 - сб, 01 Відкритий Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків, присвяченого Дню народження Романа Шухевича (ІV ранг) Київ
  • Вільна боротьба
пт, 30 - вт, 04 Міжнародний турнір "Stepan Sargsyan Cup" серед чоловіків (ІІ ранг) Вірменія
  • Вільна боротьба

липень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
пн, 03 - пт, 07 Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби меморіал пам'яті борців та тренерів Львівщини (юнаки, дівчата 2000-2002 рр.н.) (ІІІ ранг) Львів
  • Вільна боротьба
ср, 05 - пн, 10 Міжнародний турнір "Ziolkowski" серед чоловіків, "Poland Open" серед жінок (ІІ ранг) Варшава
  • Вільна та жіноча
ср, 12 - пн, 17 Міжнародний турнір "Golden Grand Prix" чоловіки та жінки (ІІ ранг) Баку
  • Вільна та жіноча
чт, 13 - пн, 17 Міжнародний турнір "Grand Prix of Spain" серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) Іспанія
  • Вільна та жіноча
чт, 20 - пн, 24 Міжнародний турнір "Ion Cornianu & Ladislau Simon" (чоловіки, жінки) (ІІ ранг) Румунія
  • Вільна та жіноча
нд, 23 - пн, 31 Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат (ІІ ранг) Боснія та Герцоговина
  • Вільна та жіноча
нд, 30 - пн, 07 Чемпіонат світу серед юніорів та юніорок (ІІ ранг) Фінляндія
  • Вільна та жіноча

серпень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
сб, 19 - нд, 27 Чемпіонат світу серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) Франція
  • Вільна та жіноча
нд, 27 - пн, 28 Всеукраїнські змагання на Кубок козацької слави, присвячений борцям за волю України (юнаки 2002-2004 р.н.) (м.Здвижівка) (ІV ранг) Київська обл.
  • Вільна боротьба

вересень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
сб, 02 - пн, 04 Відкритий всеукраїнський турнір МС СССР В.Г.Кайди серед юнаків 2002-2004 рр.н. (ІV ранг) Здолбунів
  • Вільна боротьба
нд, 03 - пн, 11 Чемпіонат світу серед юнаків та дівчат (ІІ ранг) Греція
  • Вільна та жіноча
сб, 09 - пн, 11 Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби ЗТУ Романова Н.О. (2002-2003 та 2004-2006 рр.н.) (ІV ранг) Херсон
  • Вільна боротьба
чт, 14 - пн, 18 Міжнародний турнір О. Медведя серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) Білорусь
  • Вільна та жіноча
сб, 16 - пн, 18 XХІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (2002-2003 рр.н.) Героя Радянського Союзу П.І.Матюха (ІV ранг) Токмак
  • Вільна та жіноча
сб, 16 - пн, 18 Відкритий всеукраїнський турнір, присвячений Дню м.Виноградова (дівчата 2000-2001, 2002-2004 рр.н.) (ІV ранг) Виноградів
  • Жіноча боротьба
пн, 18 - чт, 21 Всеукраїнський турнір на призи В.М.Літвіна серед юнаків та дівчат 2002-2004 рр.н. у м.Новоград-Волинський (ІV ранг) Новоград-Волинський
  • Вільна та жіноча
вт, 19 - ср, 20 Відкритий всеукраїнський командний турнір Е.Асхарова (2000-2002 рр.н.)(ІІІ ранг) Харків
  • Вільна боротьба
ср, 20 - пт, 22 Всеукраїнський турнір І.Муромець (юніори 1997-1999 рр.н.) (ІІІ ранг) Чернігів
  • Вільна боротьба
пт, 22 - пн, 25 Всеукраїнський турнір (юнаки, дівчата 2001-2002 р.н.) (ІV ранг) Болград
  • Вільна та жіноча
сб, 23 - пн, 25 Всеукраїнський турнір ЗТУ В. Рідченка (юнаки та дівчата) 2002-2003 рр.н. (ІV ранг) Бровари
  • Вільна та жіноча
чт, 28 - вт, 03 Міжнародний турнір "Dmitry Korkin" серед чоловіків (ІІ ранг) Росія
  • Вільна боротьба
пт, 29 - нд, 01 Відкритий Всеукраїнський турнір "Довбуша" серед юніорів 1997-1999 рр.н. (ІII ранг) Коломия
  • Вільна боротьба

жовтень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
нд, 01 - пн, 02 Всеукраїнський турнір на призи міського голови Тернопіля серед юнаки та дівчата (2002-2004 рр.н.) (ІV ранг) Тернопіль
  • Вільна та жіноча
чт, 05 - сб, 07 Всеукраїнський турнір "Студентські ігри Слобожанщини" присвячений Дню юриста зі спортивної боротьби (вільна, греко-римська, жіноча) (ІІІ ранг) Харків
  • Вільна та жіноча
  • Греко-римська
чт, 12 - вт, 17 Міжнародний турнір "Intercontinental Cup" серед чоловіків (ІІ ранг) Росія
  • Вільна боротьба
сб, 14 - нд, 15 Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед жінок "Меморіал пам'яті ЗТУ В.Стадніка" (ІІІ ранг) Хмельницький
  • Жіноча боротьба
сб, 21 - пн, 23 Всеукраїнський турнір "Тернове поле" (чоловіки) (ІІІ ранг) Тернопіль
  • Вільна боротьба
сб, 21 - чт, 26 Міжнародний турнір "Кубок Туреччини" (юніори) (ІІ ранг) Туреччина
  • Вільна боротьба
вт, 24 - сб, 28 Чемпіонат України серед юнаків і дівчат 2002-2003 р.н. (ІV ранг) Ужгород
  • Вільна та жіноча
вт, 31 - сб, 04 Міжнародний турнір серед юніорів "Martyrs Cup" (ІІ ранг) Іран
  • Вільна боротьба

листопад

Дати Назва Місце Стилі Додатково
ср, 01 - пт, 03 Міжнародний турнір з вільної боротьби дворазового Олімпійського чемпіона Сослана Андієва (ІІ ранг) Росія
  • Вільна боротьба
пн, 06 - нд, 12 Міжнародний турнір "Bill Farrell" серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) США
  • Вільна та жіноча
пн, 06 - ср, 08 Всеукраїнський турнір "Трускавецькі джерела" серед юнаків та дівчат 2004-2006 рр.н., юнаки 2001-2003 р.н. (ІV ранг) Трускавець
  • Вільна та жіноча
вт, 07 - чт, 09 Всеукраїнські змагання на Кубок Древлян (юнаки, дівчата) 2001-2002 рр.н. (ІV ранг) Коростень
  • Вільна та жіноча
вт, 07 - вт, 14 Відкритий Кубок Європи серед чоловіків та жінок "ALROSA CUP" (ІІ ранг) Росія
  • Вільна та жіноча
чт, 09 - сб, 11 ХІІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам"яті майстра спорту СРСР В.Алексийчука серед юнаків (2002-2003 рр.н.) (ІV ранг) Кам'янець-Подільський
  • Вільна боротьба
чт, 09 - сб, 11 Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби Героя Радянського Союзу І.Кулика серед юніорів та жінок 1997-1999 рр.н. (ІII ранг) Херсон
  • Вільна боротьба
вт, 14 - сб, 18 Міжнародний турнір "Day of Children" серед юнаків (ІІ ранг) Іран
  • Вільна боротьба
ср, 15 - пт, 17 Відкритий всеукраїнський турнір "Солідарність" (чоловіки) (ІV ранг) Дніпро
  • Вільна боротьба
пт, 17 - сб, 18 Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на призи Таврічеського Державного Агротехнологічного університету, присвяченого святкуванню Дня м.Мелітополя (юнаки 2001-2001 рр.н.) (ІV ранг) Мелітополь
  • Вільна боротьба
пт, 17 - нд, 19 Всеукраїнський турнір пам'яті Є. Бусловича (2003-2004 рр.н.) (ІV ранг) Київ
  • Вільна боротьба
сб, 18 - пн, 20 Відкритий Всеукраїнський ювілейний XXV Меморіал тренера Богдана Сцібайло (2001-2002, 2005-2006 рр.н.) (ІV ранг) Тернопіль
  • Вільна боротьба
вт, 21 - пн, 27 Міжнародний турнір "Brazil Cup" серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) Бразилія
  • Вільна та жіноча
вт, 21 - пн, 27 Міжнародний турнір "Kunayev D.A." серед чоловіків (ІІ ранг) Казахстан
  • Вільна боротьба
пт, 24 - нд, 26 ХV Всеукраїнський турнір з вільної боротьби О.Медведя серед юніорів (1997-1999 рр.н.) (ІІІ ранг) Біла-Церква
  • Вільна боротьба
нд, 26 - вт, 28 Відкритий всеукраїнський турнір ім.Б.Хмельницького серед юнаків та дівчат 2001-2002 рр.н. (ІV ранг) Хмельницький
  • Вільна та жіноча
ср, 29 - пт, 01 Кубок України серед чоловіків та жінок (ІІІ ранг) Бровари
  • Вільна та жіноча
чт, 30 - пн, 04 Чемпіонат світу серед клубних команд (чоловіки) (ІІ ранг) Іран
  • Вільна боротьба

грудень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
сб, 02 - пн, 04 Чемпіонат України серед клубних команд з вільної жіночої та греко-римської боротьби (юнаки, дівчата) (ІVранг) Бровари
  • Вільна та жіноча
  • Греко-римська
нд, 24 - пн, 25 X всеукраїнський турнір МС Пушкіна О.П. 2002-2003 рр.н. (IV ранг) Куп'янськ
  • Вільна боротьба
вт, 26 - ср, 27 Всеукраїнський турнір "Крок до Олімпу" на призи Олімпійського призера В.Андрійцева серед юнаків та дівчат 2004-2006 рр.н. (ІV ранг) Малин
  • Вільна боротьба