Календар 2016

січень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
вт, 12 - ср, 16 Міжнародний турнір Кубок Тахті Тегеран (Іран)
  • Вільна боротьба
пт, 22 - чт, 24 Відкритий всеукраїнський турнір ЗТ УРСР Л.О.Дуная з вільної боротьби серед кадетів та кадеток (1999-2000 рр.н.) (ІV ранг) Харьків
  • Вільна боротьба
  • Жіноча боротьба
пн, 25 - пн, 01 Міжнародний турнір Девіда Шульца (ІІ ранг) США
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
вт, 26 - пт, 29 Чемпіонат України серед чоловіків та жінок до 23 років (ІІІ ранг) Київ
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
вт, 26 - вт, 02 Міжнародний турнір Гран-Прі Росія
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
ср, 27 - пн, 01 Міжнародний турнір ГранПрі серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) Франція
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
ср, 27 - пн, 01 Міжнародний турнір Дана Колова та Ніколи Петрова (ІІ ранг) Болгарія
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
чт, 28 - пн, 01 Міжнародний тестовий турнір до ОІ (ІІ ранг) Бразилія
  • жіноча боротьба

лютий

Дати Назва Місце Стилі Додатково
ср, 03 - пт, 08 Міжнародний турнір Яшар Догу (ІІ ранг) Туреччина
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
ср, 03 - чт, 04 Відкритий всеукраїнський турнір серед юніорів та юніорок (1996-98р.н.) та юнаків та дівчат (1999-2001 рр.н.) (ІV ранг) Кривий Ріг
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
чт, 04 - пн, 08 Міжнародний турнір "Флатц" серед дорослих, юніорів та юнаків (ІІ ранг) Австрія
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
чт, 11 - вт, 16 Міжнародний турнір UWW з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам (ІІ ранг) Київ, Палац Спорту
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
  • греко-римська бороть
вт, 16 - сб, 20 Міжнародний турнір О. Медведя (ІІ ранг) Білорусь, Мінск
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
ср, 17 - пн, 22 Міжнародний турнір "Кліппан Леді Опен" серед жінок, юніорок (ІІ ранг) Швеція
  • жіноча боротьба
ср, 24 - пн, 29 Міжнародний турнір Петко Сираков серед юніорів та юніорок (ІІ ранг) Болгарія
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
пт, 26 - нд, 28 Відкритий Всеукраїнський турнір І.Шемякіна серед юнаків та дівчат (1999-2000 рр.н.) (ІV ранг) Полтава
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба

березень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
вт, 01 - сб, 05 Міжнародний турнір (Ядегар Імам Кап) серед юнаків (ІІ ранг) Іран
  • вільна боротьба
нд, 06 - пн, 07 Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам'яті МСМК, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігора Первачука (юнаки, дівчата 2001-2003 рр.н.) (ІV ранг) Львів
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
нд, 06 - пн, 14 Чемпіонат Європи (ІІ ранг) Латвія
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
чт, 10 - сб, 12 Всеукраїнський турнір О.Оніщука (юніори 1996-1998 рр.н., жінки) (ІІІ-IV ранг) Хмельницький
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
чт, 24 - пн, 28 Міжнародний турнір В.Фрайденфельда (юніори., юніорки) (ІІ ранг) Латвія
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
пн, 28 - ср, 30 Всеукраїнський турнір присвячений видатним тренерам і спортсменам (юнаки та дівчата) (1999-2000 рр.н.) (ІV ранг) Ковель
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
пн, 28 - ср, 30 Відкритий всеукраїнський турнір О. Саакяна серед чоловіків (ІІI ранг) Харків
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
пн, 28 - сб, 02 Чемпіонат Європи серед до 23 років (ІІ ранг) Болгарія
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба

квітень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
пт, 01 - сб, 02 Всеукраїнський турнір "Олімпійські надії" серед юнаків і дівчат (1999-2000 рр.н.) (ІV ранг) Біла Церква
  • жіноча боротьба
  • вільна боротьба
пт, 08 - нд, 10 Всеукраїнський турнір, присвячений ветеранам "Боротьба Прикарпаття" (1999-2001 рр.н.) (ІV ранг) Івано=Франківськ
  • вільна боротьба
вт, 12 - пн, 18 Міжнародний турнір Кубок Федерації Азербайджану з вільної боротьби (юніори, кадети) (ІІ ранг) Азербайджан
  • вільна боротьба
ср, 13 - пн, 18 І - відбірковий європейський міжнародний турнір до ОІ (ІІ ранг) Сербія
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
чт, 14 - сб, 16 Кубок України з вільної боротьби серед ветеранів (ІV ранг) Дніпропетровськ
  • вільна боротьба
чт, 14 - сб, 16 IV Всеукраїнський турнір пам'яті видатних ветеранів-борців Дніпропетровщини серед юнаків (2002-2003 рр.н.) (ІV ранг) Дніпропетровськ
  • вільна боротьба
пн, 18 - ср, 20 Всеукраїнський турнір МС СССР С.А.Сітайло серед юнаків та дівчат 2001-2003 рр.н. у м.Новоград-Волинський (ІV ранг) Новогорад-Волинський
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
вт, 19 - пт, 22 Чемпіонат України серед юніорів та юніорок (1996-98 р.н.) (ІІІ ранг) За призначенням
  • жіноча боротьба
  • вільна боротьба
ср, 20 - пн, 25 Міжнародний турнір серед юніорів і юніорок (ІІ ранг) Румунія
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
ср, 20 - пн, 25 ІІ - відбірковий світовий міжнародний турнір до ОІ (ІІ ранг) Монголія
  • жіноча боротьба
  • вільна боротьба

травень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
пн, 02 - чт, 05 Міжнародний турнір "Кубок Нахичевань" серед юніорів 1996-98рр. (ІІ ранг) Азербайджан
  • вільна боротьба
ср, 04 - пн, 09 ІІІ відбірковий світовий міжнародний турнір до ОІ серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) Туреччина
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
ср, 11 - чт, 12 Чемпіонат України серед жінок (ІІІ ранг) Хмельницький
  • жіноча боротьба
чт, 12 - нд, 15 Міжнародний турнір UWW "Гран-Прі Німеччини" (жінки, юніорки, дівчата) (ІІ ранг) Німеччина
  • жіноча боротьба
сб, 14 - ср, 18 Міжнародний турнір серед чоловіків та жінок "Олімпіа" (ІІ ранг) Греція
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
пн, 16 - чт, 19 Міжнародний турнір "Вікритий чемпіонат Австрії" (жінки, дівчата) (ІІ ранг) Австрія
  • жіноча боротьба
чт, 19 - ср, 25 Міжнародний турнір Алі Алієва серед чоловіків (ІІ ранг) Азербайджан
  • вільна боротьба
пт, 20 - ср, 25 Міжнародний турнір серед юніорів та юніорок "Кубок перемоги" (ІІ ранг) Туреччина
  • вільна боротьба
вт, 24 - пт, 27 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1999-2000 р.н.) (ІV ранг) Харківська
  • жіноча боротьба
  • вільна боротьба
пт, 27 - вт, 31 Міжнародний турнір UWW (жінки та чоловіки) (ІІ ранг) Італія
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
пт, 27 - сб, 28 Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Чорне море" (ІІI ранг) Одеса
  • вільна боротьба

червень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
пт, 03 - нд, 05 Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Кубок Мелітополя" (чоловіки та жінки) (ІІІ ранг) Мелітопіль
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
пн, 06 - ср, 08 Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат (ІV ранг) Львів
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
сб, 11 - нд, 12 Кубок світу серед чоловіків (ІІ ранг) США
  • вільна боротьба
нд, 12 - ср, 15 Міжнародний турнір "Леді Опен" жінки, юніорки (ІІ ранг) Австрія
  • жіноча боротьба
ср, 15 - пн, 20 Міжнародний турнір Зіолковського серед чоловіків (ІІ ранг) Польща
  • вільна боротьба
ср, 15 - пн, 20 Міжнародний турнір "Поленд Опен" серед жінок (ІІ ранг) Польща
  • жіноча боротьба
нд, 19 - пн, 27 Чемпіонат Європи серед юніорок та юніорів (ІІ ранг) Румунія
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
ср, 22 - пн, 27 Міжнародний турнір "Степан Саргсян Кап" серед чоловіків (ІІ ранг) Вірменія
  • вільна боротьба
чт, 30 - пн, 04 Міжнародний турнір "Гран-Прі Німеччини" серед чоловіків (ІІ ранг) Німеччина
  • вільна боротьба

липень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
нд, 03 - вт, 05 Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби меморіал пам'яті борців та тренерів Львівщини (юнаки, дівчата 1999-2001 рр.н.) (ІІІ ранг) Львів
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
чт, 07 - пн, 11 Міжнародний турнір "Гран-Прі Іспанія" серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) Іспанія
  • жіноча боротьба
  • вільна боротьба
нд, 17 - пн, 25 Чемпіонат Європи серед дівчат та юнаків (ІІ ранг) Швеція
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
нд, 24 - чт, 28 Міжнародний турнір у Румунії (жінки) (ІІ ранг) Румунія
  • жіноча боротьба

серпень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
сб, 06 - пн, 22 XXXІ літні Олімпійські ігри (чоловіки та жінки) (І ранг) Бразилія
  • жіноча боротьба
  • вільна боротьба
сб, 27 - нд, 28 Всеукраїнські змагання на Кубок козацької слави, присвячений борцям за волю України (юнаки 2001-2003 р.н.) (ІV ранг) Здвижівка
  • вільна боротьба
нд, 28 - пн, 05 Чемпіонат світу серед юніорів та юніорок (ІІ ранг) Франція
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба

вересень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
пт, 02 - нд, 04 Відкритий всеукраїнський турнір МС СССР В.Г.Кайди серед юнаків 2001-2003 рр.н. (ІV ранг) Здвижівка
  • вільна боротьба
пт, 09 - нд, 11 Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби ЗТУ Романова Н.О. (2001-2002 та 2003-2005 рр.н.) (ІV ранг) Херсон
  • вільна боротьба
нд, 11 - пн, 19 Чемпіонат світу серед дівчат та юнаків (ІІ ранг) Грузія
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
чт, 15 - сб, 17 XХ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (2001-2002 рр.н.) Героя Радянського Союзу П.І.Матюха (ІV ранг) Токмак
  • жіноча боротьба
  • вільна боротьба
пт, 16 - нд, 18 Відкритий всеукраїнський турнір, присвячений Дню м.Виноградова (дівчата 1999-2000, 2001-2003 рр.н.) (ІV ранг) Виноградів
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
нд, 18 - ср, 21 Всеукраїнський турнір на призи В.М.Літвіна серед юнаків та дівчат 2001-2003 рр.н. у м.Новоград-Волинський (ІV ранг) Новогррад-Волинський
  • жіноча боротьба
  • вільна боротьба
пн, 19 - вт, 20 Відкритий всеукраїнський командний турнір Е.Асхарова (СКАСОВАНО) Харків
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
вт, 20 - чт, 22 Всеукраїнський турнір І.Муромець (юніори 1996-1998 рр.н.) (ІІІ ранг) Чернгів
  • вільна боротьба
чт, 22 - нд, 25 Всеукраїнський турнір (юнаки, дівчата 2000-2001 р.н.) (ІV ранг) Болград
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
пт, 23 - нд, 25 Всеукраїнський турнір ЗТУ В. Рідченка (юнаки та дівчата) 2001-2002 рр.н. (ІV ранг) Бровари
  • жіноча боротьба
  • вільна боротьба
вт, 27 - пт, 30 Міжнародний турнір (Мартус Кап) серед юніорів (ІІ ранг) Іран
  • вільна боротьба
ср, 28 - пн, 03 Міжнародний турнір "Дмітрій Коркін" серед чоловіків (ІІ ранг) Росія
  • вільна боротьба
ср, 28 - пн, 03 Міжнародний турнір Гейдара Алієв Фінал "Голден Гран-Прі" чоловіки та жінки (ІІ ранг) Баку
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
чт, 29 - сб, 01 Відкритий Всеукраїнський турнір "Довбуша" серед юніорів 1996-1998 рр.н. (ІII ранг) Коломия
  • вільна боротьба

жовтень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
сб, 01 - нд, 02 Всеукраїнський турнір на призи міського голови Тернопіля серед юнаки та дівчата (2001-2003 рр.н.) (ІV ранг) Тернопіль
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
ср, 05 - пн, 10 Міжнародний турнір "Рамзана Кадирова і Адлана Вараєва" серед чоловіків (ІІ ранг) Росія
  • вільна боротьба
ср, 05 - пт, 07 Всеукраїнський турнір "Студентські ігри Слобожанщини" присвячений Дню юриста зі спортивної боротьби (ІІІ ранг) Харків
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
  • греко-римська бороть
ср, 12 - пн, 17 Міжконтинентальний Кубок - серед чоловіків (ІІ ранг) Росія
  • вільна боротьба
пт, 14 - нд, 16 Всеукраїнський турнір "Трускавецькі джерела" серед юнаків та дівчат 2003-2005 рр.н., юнаки 2000-2002 р.н. (ІV ранг) Трускавець
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
пт, 14 - сб, 15 Меморіал Заслуженого тренера України Стадніка Володимира Хмельницький
  • Жіноча боротьба
пт, 21 - нд, 23 Всеукраїнський турнір "Тернове поле" (чоловіки та жінки) (ІІІ ранг) Тернопіль
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
пт, 21 - ср, 26 Міжнародний турнір "Кубок Туреччини" (юніори) (ІІ ранг) Туреччина
  • вільна боротьба
вт, 25 - пт, 28 Чемпіонат України серед юнаків і дівчат 2001-2002 р.н. (ІV ранг) Бровари
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
пн, 31 - вт, 01 Міжнародний турнір серед чоловіків "Кубок Мовахед і Хабібі" (ІІ ранг) Іран
  • вільна боротьба

листопад

Дати Назва Місце Стилі Додатково
вт, 01 - чт, 03 Міжнародний турнір з вільної боротьби дворазового Олімпійського чемпіона Сослана Андієва (ІІ ранг) Росія
  • вільна боротьба
вт, 01 - пн, 07 Відкритий Кубок Європи серед чоловіків та жінок "ALROSA CAP" (ІІ ранг) Росія
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
пт, 04 - ср, 09 Міжнародний турнір "Нью-Йорк Атлетік Кап" серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) США
  • жіноча боротьба
  • вільна боротьба
пн, 07 - ср, 09 Всеукраїнські змагання на Кубок Древліян (юнаки, дівчата) 2000-2001 рр.н. (ІV ранг) Коростень
  • жіноча боротьба
  • вільна боротьба
ср, 09 - пт, 11 ХІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам"яті майстра спорту СРСР В.Алексийчука серед юнаків (2001-2002 рр.н.) (ІV ранг) Кам'янець-Подільський
  • вільна боротьба
чт, 10 - сб, 12 Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби Героя Радянського Союзу І.Кулика серед юніорів 1996-1998 рр.н. (ІV ранг) Херсон
  • вільна боротьба
вт, 15 - чт, 17 Відкритий всеукраїнський турнір "Солідарність" (чоловіки) (ІV ранг) Дніпропетровськ
  • вільна боротьба
вт, 15 - сб, 19 Міжнародний турнір "День дітей" серед юнаків (ІІ ранг) Іран
  • вільна боротьба
ср, 16 - сб, 19 Кубок Європейських націй Румунія
  • Вільна боротьба
  • Жіноча боротьба
  • Греко-римська бороть
сб, 19 - нд, 20 Всеукраїнський турнір пам'яті Є. Бусловича (2002-2003 рр.н.) (ІV ранг) Київ
  • вільна боротьба
сб, 19 - нд, 20 Відкритий Всеукраїнський турнір Б.Сцибайло (юнаки та дівчата 2000-2001 р.н., юнаки 2004-2005 р.н. та дівчата 2005-2006 р.н. .) (ІV ранг) Тернопіль
  • вільна боротьба
ср, 23 - пт, 25 Чемпіонат України серед чоловіків та Кубок України серед жінок (ІІІ ранг) Бровари
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
чт, 24 - вт, 29 Міжнародний турнір "Генрі Деглан" (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) Франція
  • вільна боротьба
  • жіноча боротьба
чт, 24 - сб, 26 Golden Gran Prix Баку
  • Вільна боротьба
  • Жіноча боротьба
вт, 29 - пт, 02 Чемпіонат світу серед клубних команд Харків
  • Вільна боротьба
ср, 30 - сб, 03 Чемпіонат світу серед клубів (чоловіки) (ІІ ранг) Іран
  • вільна боротьба

грудень

Дати Назва Місце Стилі Додатково
пт, 02 - сб, 03 Відкритий всеукраїнський турнір ім.Б.Хмельницького серед юнаків та дівчат 2000-2001 рр.н. (ІV ранг) Хмельницький
  • жіноча боротьба
  • вільна боротьба
вт, 06 - чт, 08 V Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на честь пам'яті загальнонаціонального лідера Гейдара Алієва серед юнаків та дівчат 2000-2001 рр.н. (ІV ранг) Бровари
  • вільна боротьба
ср, 07 - пт, 09 ХІІI Всеукраїнський турнір з вільної боротьби О.Медведя серед юніорів (1996-1998 рр.н.) (ІІІ ранг) Біла Церква
  • вільна боротьба
сб, 10 - нд, 11 Чемпіонат світу в неолімпійських категоріях Будапешт
  • Вільна боротьба
  • Греко-римська бороть
  • Жіноча боротьба
пт, 16 - сб, 17 IX всеукраїнський турнір МС Пушкіна О.П. 2001-2002 рр.н. (IV ранг) Куп'янськ
  • вільна боротьба
сб, 24 - нд, 25 Всеукраїнський турнір "Крок до Олімпу" на призи Олімпійського призера В.Андрійцева серед юнаків та дівчат 2003-2005 рр.н. (ІV ранг) Малин
  • вільна боротьба